КОНКУРС ВІДЕОРОЛИКІВ ДО FSC - П’ЯТНИЦІ

До участі запрошуються школярі до 17 років. 

Мета конкурсу: Привернення увагу до  питань відповідального лісоуправління, турботливого відношення до лісів України, а також популяризація сталого способу життя та споживання сертифікованих продуктів.

Умови конкурсу: 
1) Зніми відео ролик, що відповідає одній з заданих тематик:
  • Відповідальне лісокористування: переваги лісових ресурсів та необхідність відповідального користування лісовими ресурсами.
  • Чому важливо купувати продукцію з логотипом FSC. 
  • Як можна бути більш відповідальними до лісів в щоденному житті.
2) Відео має бути загальнодоступним, не довше 5 хвилин та відповідати тематиці. Відео ролики, що будуть не відповідати цим вимогам не буде прийнято до участі в голосуванні.
3) Відео має бути завантажено на youtube  з хештегом #FSCFRIDAY2017. Лінк з посиланням на відео має бути надісланий нам на електронну адресу: info.fsc.ukraine@gmail.com до 10 листопада, в темі листа «Конкурс відео роликів FSC- П’ятниці 2017». В листі має бути вказано: назву відео; ім’я та прізвище автора\авторки; номер та адресу школи; електронна адреса та телефон автора\авторки
В разі відсутності всієї інформації відео може бути не прийнято до участі в конкурсі. 

Відеоролики приймаються до 10 листопада.

Переможці будуть визначенні шляхом голосування журі та оголошені 17 листопада на нашій офіційній сторінці в мережі Facebook. Кількість вподобань (лайків)  та переглядів та youtube будуть враховані журі при виставленні конкурсних балів.

Переможці отримають  стильні навушники бренду Marley, корпус яких містить дерев'яні деталі з FSC-сертифікованої деревини.

1 місце - навушники The House of Marley Liberate XLBT Saddle 
2 місце навушники 
The House of Marley Liberate Midnight

3 місце навушники The House of Marley Zion Midnight 

Переможці будуть оголошенні 17 листопада на офіційні сторінці Facebook.

Організатори лишають за собою право не прийняти до участі в голосуванні робити в разі виникнення підозр про нечесність голосування, накруток та інших технічних маніпуляцій. Поданням роботи на конкурс учасники погоджуються з умовами конкурсу. Роботи можуть бути використані Національним представництвом FSC в Україні на власний розсуд.